| nikolettta a întrebat:

Maine ma duc la doctor dar as vrea sa stiu cam la ce sa ma astept.Intre cicluri de ceva vreme ma doare burta destul de puternic fara sa fac nimic.Mentionez ca nu cred ca este o raceala deoarece nu am umblat desculta si m-am ferit de frig. Oare ce ar putea fi?
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Te va controla si probabil iti va da sa faci analize-de secretie, hormonale. Sanatate!