| Robert5678 a întrebat:

Maine ma duc la doctor sa imi fac analizele si, vreau sa va intreb, daca ma duc,(doctorul ar vrea sa imi ia si o proba de urina)doctorul isi poate da seama ca ma masturbez sau asa, sau poate gasi sperma in proba de urina? sau daca am avut un vis umed inainte?

Mersi mult

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu isi va da seama, nu te ingrijora. Oricum, toti adolescentii normali se masturbeaza, asa ca medicul va presupune ca si tu, dat fiind ca e un lucru normal.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt total diferite aceste aspecte semnalate de tine.
Analiza de sânge spune dacă ai vreo infecție, lipsă de vitamine în organism, etc.
Examenul de urină spune despre cât sănătos este aparatul urinar.
Masturbarea și visul umed înainte se îndepărtează cu apă și săpun!
Spermatozoizii vor sta și ei cuminți acolo undeva în interiorul tău.
Câți ani ai?
Pa, pa.

| smaranditza a răspuns:

Termina cu maasturbarea; nu iti faci rau, crede-ma; mai tarziu vei avea probleme!
medicul ar putea sa te ajute cumva...

| Mar a răspuns:

Off vai de masturbarea voastrarolling on the floor))laughing). mai probe de urina se iau abia cand esti racit acolo jos sau cand te doare.iti ia analize doar din sange.si daca iti ia probe de urina nu o sa intre nici un pic de sperma oh go on.nici cu visele umede. da doar ce ti-e frica ca aia afla daca te-ai masturbat.multi spn ca e ceva normal la baieti.paa wave

| alexdop21 a răspuns:

Dane nu are cum sa aiba si pasarica si testicole... imposibil

Roberte stai linistit ca nu o sa iti apara ca te masturbezi in nici un fel de analiza. E imposibil. Du-te si fa-ti analizele

| alexdop21 a răspuns:

Smaranditza PRAF

| Dan a răspuns:

Nu prea cred, doar daca se uita la pasarica ta. Ai probleme cu vezica? Noroc si mai incet cu masturbarea, vei avea testicule mai mici pe parcurs!

| danco a răspuns:

Doctorul stie oricum ce faci. ca doar toti o fac. abtine-te si tu azi, ca sa dai maine o proba curata. happy

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu isi va da seama deoarece proba de urina se ia doar la infectii. happy

Pa, pa.