| SakonSIUkon a întrebat:

Salut, un prieten de-al meu se masturbeaza si maine trebuie sa duca urina la doctor pentru analize, intrebarea este daca ii poate gasi doctorul spermatozoizi in urina.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Sperma s-a dus cand a ejaculat seara, pana dimineata e curat sa zic asa.

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ma indoiesc ca ar gasi sperma.

| SakonSIUkon explică (pentru Elvina):

Dar este posibil sa faca seara chestia aia si el trebuie sa depoziteze urina de dimineata thinking

| SakonSIUkon explică (pentru Elvina):

Aha inteleg, mersi.

| Elvina a răspuns (pentru SakonSIUkon):

Sperma s-a dus cand a ejaculat seara, pana dimineata e curat sa zic asa.

| thechangeman a răspuns:

Cred ca tu de fapt esti cel care se masturbeaza si nu asa zisul tau prieten dar nu iti face griji nu apare nimic la testul de urina!

| SakonSIUkon explică (pentru thechangeman):

Crezi ce vrei esti liber laughing

| FcdAndrei a răspuns:

Nu