| ecko a întrebat:

Mama mea are 58 ani, sufera de cancer de col uterin in stadiul 3 si are o tusa cu voma...Ma puteti ajuta cu un tratament naturist pentru aceasta tusa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Medeea_3616 a răspuns:

Pentru tuse nu stiu,dar pentru cancer, da.
In primul rand, si mamaia mea are exact ce are mama ta.
Eu ii doresc sanatate mamei tale.
Mamaia a fost operata.De un an ia Detoxamin.(nu e vrajeala, crede-ma.e super bun! jur pe cei vrei tu!)
Cumparai mamei tale Detoxamin de la Energetix.Merita!

1 răspuns:
| bobby_7474 a răspuns:

Sirop de brad,ceai de ceapa cu miere albine, ridiche neagra, faci o scobitura in ea pui miere de albine o lasi sa se macereze citeva zile2-3,si apoi bea siropul acela, multa sanatate mamei tale