| secretttttttttttttt a întrebat:

Mentionez ca sunt virgin si crand mie penisul in stare flasca pot sal decalotez sa se vada de tot capul penisului si cand imi este penisul in erectie nu se decaloteaza el singur numai putin aproape jumatate nu am incercat eu sal decalotez de tot ca poate mi se rupe ata oare sa am fimoza dar nu simt nici un sintom al fimozei nu am discomforturi cand urinez nimica numai cand e in erectie nu se decaloteaza el singur numai un pic oare sa fie vorba de fimoza ajutati-ma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E secrettttt, nu mai umbla la el, mergi la medic.

| grab a răspuns:

Orice ti se pare in neregula la corpul tau, trebuie verificat d eun doctor. nu actiona chirurgical niciodata la intamplare pentru ca de la o simpla infectie in tinerete poate sa apara si cancere mai tarziu.

| SorinTudor a răspuns:

Nu e nici o fimoza stai linistit, nu se decaloteaza pentru ca nu ti s-a rupt ata aia, nu trebuie sa iti faci griji