| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a amortit partea dreapta a fetei, a gatului, mana dreapta si piciorul drept... simt furnicaturi si vreau sa stiu daca poate fi de la curent. eu sunt sensibila la el, am avut jumatate de fata paralizata de la el si as vrea sa stiu daca poate fi si de la altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Poate fi dar crede-ma ca si eu am avut aceleasi simptome apoi o durere de cap si la analize(sange) mi s-au descoperit lambrii- un organism unicelular, microscopic si in acea perioada am facut tratament cu metronidazol.Pentru adulti fasigin. Oricum multa sanatate dar daca se repeta niste analize nu strica.

| lucian_2018 a răspuns:

Poate fi de la curent..am avut o colega cu paralizie faciala din cauza curentului de la scoala. Ai grija.