| smuchi a întrebat:

Mi-a aparut si mie pe scrot niste mici punctisoare, spun eu ca niste cheaguri de sange. Sunt mici cele mai mari cat un varf de gamalie. Pana acum nu le-am bagat in seama dar as dori sa ma vada un specialist. Cui as putea sa ma adresez si de la ce ar putea fii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Viziteaza un medic endocrinolog

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Endocrinologul se ocupa cu glande endocrine, nu cu scrotul. Ginecologul se ocupa numai de organele genitale ale femeii, deci problema ta poate fi rezolvata de un medic UROLOG.

| micurutza2005 a răspuns:

Pai ai putea merge la urolog sau ginecolog daca e vorba despre o boala sau la dermato-venerice sau sa vb.cu dr.de fam.ca daca nu stii ce e nu stii nici unde sa mergi mai exact sau ar putea fi de la vreun vas de sange spart sau circulatie proasta in zona aia pot fi multe trebuie sa mergi la dr.