| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a iesit o umflatura pe penis, ca un cos, doare putin cand apas... ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa fie cos, dar daca ai avut contact sexual neprotejat in ultimele 3-4 luni este cel mai probabil un sancru, leziune intalnita in sifilis si alte boli transmise sexual. Trebuie sa te vada de urgenta un medic dermato-venerolog.

| BRG a răspuns:

Du-te repede la doctor nu mai sta, ai făcut sex cu cineva şi nu te-ai protejat?

| scarly86 a răspuns:

Ar putea fi doar un cos, sau un sancru sifilitic.trebuie sa mergi la medicul de familie, sa ti dea o trimitere pentru VDRL ori poti sa ti l platesti tu la un laborator. daca acesta este mare, trebuie sa mergi la un medic pentru a ti se prescrie un tratament.chiar daca ti trece umflatura, nu inseamna ca te ai vindecat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E primul spin, la final o sa arate ca un ciulin rolling on the floor