| neca a întrebat:

Mi-am smuls parul din cap de nervi si acum am impresia ca cade singur, in situatia asta ce faci?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te lasi de etnobotanice.

| dob123 a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))

| neca explică (pentru anonim_4396):

Etnobotanice au efecte calmante, daca mi-ai fi zis sa ma apuc ar fi fost un raspuns bun

| anonima0101 a răspuns:

Nu vreau sa par hater dar nu cred ca ai psihicul prea ok, avand in vedere ca iti smulgi parul din cap. straight face

| nlko a răspuns:

Nu ti-l mai smulgi in viitor.

| neca explică (pentru nlko):

E un reflex involuntar, crezi ca as fi facut-o daca aveam de ales?

| nlko a răspuns (pentru neca):

Da

| Amegadaisuki a răspuns:

laughing)) incerci sa afli dc ti-ai smuls parul dinn cap si sa vezi ca totul este in mintea ta ca iti cade

| neca explică (pentru Amegadaisuki):

''de nervi''
parul e mai departe de mintea mea acum