| bianca a întrebat:

Mi se ingrasa parul ff repedesad
ce sampon sa folosesc?
dau fundita:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gospell a răspuns:

Incearca sa folosesti un sampon cu extract natural de urzica sau de musetel. Iar daca nici acestea nu te ajuta, cumpara de la o framacie sampon cu PH neutru, iar atunci cand clatesti parul, clateste-l cu apa rece. Iar efectele se vor vedea imediat

12 răspunsuri:
luciana
| luciana a răspuns:

Coafeza mea, imi recomanda numai produse romanesti din plante si care nu sunt nici scumpe; este vorba de samponul romanesc din Urzica, care pe langa ca este Natural din plante, este si ieftin, dar mai ales Eficace. Numai bine si sa -ti foloseasca sfaturile noastre, Lucien.

nony
| nony a răspuns:

Head&Shoulders, la mine functioneaza perfect.Si acum il folosesc

| madalinutza a răspuns:

Eu folosesc head&shoulders
dupa parerea mea ala e cel mai bun
si mie imi foloseste
si nu mi se ingrasa repede parul
ma spal de 2 ori pe saptamana.
si is multzumita de sapon
si celalalte is bune. dar cred ca asta e cel mai bun
sau schauma.
si ala e ft bunhappy

| deea_1980 a răspuns:

Head&shoulders. e fff bun.eu acum ma spal cu herbal essensis, ma spal de 2-3 ori pe saptamana dar imi face parul mai stralucitor.head&shoulders doar mi-l umfla si imi dadea volum

| poesia a răspuns:

Spala-te cu sampon de urzica... e foarte bun si e si ieftin

| bianca explică:

Si de unde pot cumpara samponul acela amway?

| Green a răspuns:

Garnier

| LORY a răspuns:

Clearwinking

| elvisedy a răspuns:

Un sampon pe baza de aloe vera.Pentru relatii ai adresa mea-elvisedy

| martha a răspuns:

Dermatologul iti va rezolva problema cel mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand sampon purifiant pentru par gras de la Amway, marca Satinique. Cu prietenie Corina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste Clear pentru par gras.
happy