| PapusikaluiDanutz19 a întrebat:

Buna fetelor,as dori si eu sa stiu ce sampon pentru par gras folositzi, pentru ca chiar nu mai stiu ce sampon sa mai folosesc sa nu mai mi se ingrasa parul asa de repede.

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Eu folosesc Garnier Fructis si sunt multumita de el. Daca tu l-ai folosit si nu esti de acord cu mine incearca Clear, si acela este bun

| PapusikaluiDanutz19 explică (pentru FeliciaCorinaA):

Eu foloseam Garnier Naturals cu avocado si unt de karite.O sa incerc cu Garnier fructis sau Clear, sa vad daca da rezultate.Mersi pentru raspuns!

| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru PapusikaluiDanutz19):

Nu ai pentru ce happy

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BombonicaXD a răspuns:

Pantene Aqua Light.E perfect pentru parul gras si nu il incarca deloc.Bafta!

| PapusikaluiDanutz19 explică (pentru BombonicaXD):

Mersi draguta!

| BombonicaXD a răspuns (pentru PapusikaluiDanutz19):

N-ai pentru ce! kiisss :*

| igiulia a răspuns:

Pai cel cu unt de karite si avocado este pentru par degradat, deteriorat deci ti-l va ingrasa si mai tare. Unul foarte bun este cel de la Vichy pentru par gras care controleaza sebumul. Si cele de la Garnier sunt bune. Dar sa fii atenta sa iti cumperi pentru tipul tau de par.