| Batmanuel a întrebat:

Mi se zbate muschiul de la picior foarte des, am citit ca e din cauza lipsei de calciu dar eu beau lapte cam o cana pe zi si mananc ou fiert, sa fie din cauza ca ma masturbez in medie de 6 ori pe saptamana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Masturbarea n-are nimic de-a face cu lipsa de calciu. Masturbarea este conform medicilor si psihologilor un comportament absolut normal si sanatos. Mai multe pe http://ro.wikipedia.org/wiki/Masturbare

| Mary012 a răspuns:

Nu te panica nu e din cauza masturbari si mie mi s-a intamplat dar cu ochiul mi s-a zbatut 3 zile la rand apoi a trecut.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Pot sa fi sigur ca asta e.

| allynutsa a răspuns:

E de la lipsa de calciubig grin. Chiar daca bei lapte si mananci ou, tot ai lipsa si de calciu si de altceva:p. Incearca sa bei cate un pliculet de Calciu Aditiva pe zi. Mrge de fiecare data!

| s3s a răspuns:

Esti tare daca ai putut sa intrebi asa ceva...

| AndraAd a răspuns:

Poate sa fie si din lipsa sa zahar. totusi consulta un medic happy