| Anoniq a întrebat:

Salutare TPU, am observat că din Septembrie am inceput sa am spasme musculare, aveam o dată la câteva zile iar apoi au dispărut iar câteva luni, de o săptămână am inceput sa am iar spasme musculare si deja sunt enervante, pur si simplu simt cum se zbate mușchiul, din ce cauză sa fie? Lipsa de calciu mă îndoiesc sa am deoarece consum lapte odata la 2-3 zile

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Lipsa de magneziu.

| Yuoia a răspuns:

Lipsa de magneziu.
Dar mai poate fi si altceva. Mergi la medic.

| Mopmop a răspuns:

Mergi la medicul de familie!
Restul sunt povesti!