| mardeamor a întrebat:

Miau aparut de ieri niste bubite ca intepaturile de tantar un punct rosu in mijloc de parca mar fi ciupit ceva dar azi miau aparut pe tot corpul ma mananca dar nu rau mentionez ca am avut pojar si toate cele ale copilariei si tantari nu cred in niciun caz ce ar trebui sa imi iau sau cu ce sa ma dau? ce am oare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Andreeaa01 a răspuns:

Cred ca ai facut o alergie la ceva, incearca cu Aerius