| dragutz600 a întrebat:

Neata! Am si eu urmatoarea problema...acum vreo 5 zile asa mi-a dat un prieten un pumn in partea stanga putin mai sus de zona inimii, si de ieri am observat ca ma doare asa muschiul ala de acolo mai ales cand apas si nu numai...nu e o durere mare, dar se simte oricum.Este exact acolo aproape de subrat, dar destul de aproape si de inima. O sa imi treaca de la sine, nu? Adica nu e ceva grav? Plus ca mi-a dat in gluma, dar eu sunt mai sensibil de fel.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai a fost o trauma pentru muschiul ala

| DisturbeDd a răspuns:

O sa iti cada coastele, glumesc, iti trece, cand te lovesti intr-un loc, nu te doare? e la fel

| Cosminantohi_Antohi_1997 a răspuns:

Asta mu este o problema majora, nu-ti face griji o sa-ti treaca de la sine...