| Mihai20044 a întrebat:

Neata TPU.Astazi m-am sculat cu o durere de gat insuportabila.Cel mai probabil s-a sucit vreo vena dar ce ma ingrijoreaza cel mai tare e faptul ca un umar e mai jos decat celalat din cauza durerii. E ceva normal? Ce sa fac? Va ros luati in serios intrebarea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai patit si eu asa nu puteam misca deloc bratul stang din cauza pozitiei de somn. Nu este nicio vena sunt doar muschii. Acum depinde eu nu am avut nicio problema cu pozitia umerilor. Totusi ar trebui sa le spui parintilor