| TheHiddenNinja a întrebat:

Neata TPU happy, sunt un baiat de 16 ani si vreau sa stiu daca pot incepe sa fac patratele daca am 1.66 inaltime si 63 de kilograme greutate, m-ar ajuta foarte mult.Multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Daca ai o motivatie, se poate!

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la sala si trage de fiare.

| Andreea7000 a răspuns:

Eu sunt clasa a 7-a si am un coleg in clasa care are cam 1.61 si greutatea nu o stiu happy, deci are 13 ani. Si are 4-5 pătratele.
Deci tot e posibil. Fa mult sport si bea multa apa. Dar ai grija sa nu ai ceva grăsime pe abdomen, întâi trebuie sa fi slab ca sa faci pătratele.
Succes.

| onlydog a răspuns:

Poti sa faci la inaltimea si greutatea ta in cateva luni, daca te duci la sala si te ti de treaba

| Popa_Ionut_1995 a răspuns:

Salut,daca vrei sa faci patratele apucate de sala, incearca sa ai o alimentatie corecta si sa nu mai mananci mancaruri de la fast-food