| Valy_Moldovanu_Andreea_1996 a întrebat:

Nolicin pus in laptele bebelusului pt infectie urinara. Ce efect are? Cat dureaza tratamentul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| micurutza2005 a răspuns:

Cine a zis sa il pui in lapte e indicatia dr sau cum. daca e doar ideea ta nu ar fi indicat ...de obicei laptele inhiba efectul antibioticelor ar fi mai bine cu ceai si la indicatia medicului ce antibiotic ar fi bun.tratamentul ar dura intre minim5 si 7zile depinde de infectie.