| alexxis0712 a întrebat:

Noroc.Care da rezultate mai bune dintre batoanele astea : Milk & Egg vs. Whey Bar R vs. Protein R...Astept raspunsuri de la cei care ati consumat pe o perioada lunga de timp si ce ati constatat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Care sunt obiectivele tale?

| alexxis0712 explică (pentru CrazyTeenager):

Sa mai maresc muschii pe mine. Sa ma dezvolt mai mult.Dar tin sa precizez c-as vrea sa nu se depuna grasime ca eu am patratele si nu vreau sa le acopar laughing)))))

| CrazyTeenager a răspuns (pentru alexxis0712):

Suplimentele de la REDIS sunt cele mai slab calitative mai bine pastreaza-ti banii si cumparati proteina de la ON.

| JohnnyBi a răspuns (pentru alexxis0712):

Lean bulking. fara cunostinte bune in domeniul alimentatie ai sanse mici. prea putina mancare, nu cresti. prea multa, pui burta.