| LARAaungeoudemon a întrebat:

NU MAI SCAP DE MUCOZITATIOLE DIN GAT AJUTOR.am 19 ani vreau sa imi spuneti ati mai avut careva? am fost ofarte racita acum o luna cu febra si flegme groase fara tuse doar febra si nas infundat plus cap infundat dupa raceala care a durat o saptamana si mi-a ramas o senzatie de fapt nu senzatie chiar e MUCI EFECTIV MUCI intre nast si gat pe care simt sa ii elimin tot timpul.ati mai avut careva probleem de >>genu? spuneti-mi cum ati scapat ca eu SIMT CA CEDEZ PSIHIC

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Cumpara de la farmacie un sirop expectorant de patlagina si nu ar fi rau sa mai iei 2, 3 zile un paracetamol sau un nurofen la 6 ore

Răspuns utilizator avertizat
| Monik11 a răspuns:

Poti face gargara cu sare.