| anonim_4396 a întrebat:

Oameni ajutati va rog, mai demult cu vreo 4 luni in urma un prieten mi-a zis ca am un ochi oblic iar celalat era normal, si cand ma uitam eu in oglinda observam asta, si peste vreo 10 minute nu mai era asa, azi m-am pozat si am observat ca iarasi e oblic ochiul stang sad oare ce sa fie? fara glume va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Nu incerca nimic inainte sa mergi la un doctor, mergi la doctorul de familie sau la optica si vezi ce-ti spune. Fii atent/a! Iti va trece cu siguranta! Mult noroc!

| PetrUcs a răspuns:

Pai,uite sfatul meu, daca problema chiar este reala, vorbeste cu ai tai, sau consulta un medic.De obicei, ochiu"iti fuge" daca ai probleme cu vederea, dar totusi sfatul meu confunda un medic. Sper ca te-am fost de folos:*