| Aoxkajcjw a întrebat:

Oare la un control de dinti pot sa il intreb si cate carii am pe langa o alta problema la masea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ar fi sa iti zica el... dar da, il poti intreba

| Aoxkajcjw explică (pentru suntserios):

Ok cam cat ar costa in medie un control?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Medicul dentist dupa ce termina o problema o sa iti zica daca mai ai si alte probleme, tu poti sa il rogi sa iti spuna daca mai ai si alte probleme. Nu ne costa nimic

| Aoxkajcjw explică (pentru DenisIonut01):

Nu cred..am mai fost la el si nu mi-a zis nimc si a facut treaba si atat sunt sigur ca daca il intreb va zice ca lasa pe alta data adica pe un control