| Rome0Oo a întrebat:

Oare sa ma ingrijorez? dorm prea mult noaptea dorm peste10 ore si ziua cam pe la 1 adorm ma trezesc la 6 am 23 ani si nu muncesc ca sa fiu obosit pur si simplu dorm mult e vreo problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Daca nu faci vreun tratament cu medicamente care au, ca efect secundar, somnolenta, as spune ca duci o viata in stare vegetativa, fara ocupatie, fara interes, fara motivatie, fara, fara, fara! Nu este normal pentru varta pe care o ai --- timpul pe care-l pierzi vegetand "lucreaza" impotriva ta. Trezeste-te!

1 răspuns:
| Rome0Oo explică:

Nu iau nici un tratament nimic