| anonim_4396 a întrebat:

Operatia de polipi e grea? S-ar putea sa ma operez maine? Polipii afecteaza si auzul nu numai respiratia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Operatia nu e grea si ai dreptate...afecteaza auzul

4 răspunsuri:
gyzzard
| gyzzard a răspuns:

Nu obstructioneaza decat respiratia nazala, nu are treaba cu auzul. E o operatie relativ usoara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Este o operaţie uşoară, sub nici o formă NU AFECTEAZĂ AUZUL, CE ABERAŢII SCRIU ALŢII, şi eu am fost operată de polipi la doar 3 ani şi nu mi-a fost afectat auzul.
Multă sănătate!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Rooksee a răspuns:

E o operatie usoara.