| anutzabnx a întrebat:

Orice as manca mi se face rau dupa aceea. Am niste oarecare probleme cu stomacul, de la iute ma ustura, dar acum imi este pur si simplu greata, chiar si daca mananc ceva acru. Ce as putea avea (in afara sa fiu insarcinata...)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi gastrita sau o problema biliara. Daca stomacul te ustura dupa iute, nu este deloc recomandat sa mananci prea acru, iti va face mai mult rau decat bine, Discuta cu medicul de familie, iti va da un tratament care sa-ti amelioreze simptomele, iar daca acestea continua, te va trimite la un gastroenterolog.

| Mirunelu a răspuns:

Poate gastrita

| bombarara a răspuns:

Cumpara pulbere de ovaz de la naturisti