| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...Nu stiu de ce nu pot sa mananc pana in orele 12... Daca mananc mai dimineata ma doare stomacul si am des senzatii de greata daca mananc devreme. Iar uneori cand nu mananc, stomacul meu nu reactioneaza normal, adica sa imi ghioraie matele, pe mine ma ustura stomacul si inca foarte tare. Mentionez ca sunt foarte tanara, am doar 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Si inca ceva...ai gastrita. mergi la un doctorhappy (iti spun pentru ca eu cunosc. sunt la scoala de asistente medicale).

2 răspunsuri:
| Adrianetc a răspuns:

Eu stiu ca dimineata cand te trezesti, te speli si faci niste exercitii usoare de inviorare, o sa-ti dea niste energie si pofta de mancare, poate te-am ajutat

| akaleesh20 a răspuns:

Mananca biscuiti digestivi.contin fibre si sunt buni pentru stomacelhappy