| Andrei_Andrei_1996_4INM a întrebat:

Parul smuls din cap mai creste? Daca da, va rog sa imi spuneti cateva metode
pentru cresterea parului smuls.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Ulei de ricin

| Începătorul988 a răspuns:

Scuze ca te intreb, si abat de la inteebare. Care a aflat de care? Nevasta de amanta, amanta de iubita, sau, m

| Rihhana1 a răspuns:

Solutie cu petrol de la Farmec contine ulei de ricin, petrol, ulei de argan si multe altele.

| mr009 a răspuns:

Mergi la doctor. Probabil da, mai crește.

| Vfor a răspuns:

Multe Salutari, poți folosi șampoane special concepute pentru asta însă din proprie experiența nu vor fi atât de eficiente precum spun însă oricum in locul celui smuls va creste in mod natural alta rădăcina a parului și peste scurt timp vei scapă de griji, ai putina răbdare Și totul va fi bine, numai zâmbete iti doresc!