| AvaAvram a întrebat:

Pentri cei cara au pierce in limba 1: doare?
2: curge sange
3:indicatii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| adinaidk13 a răspuns:

1. Da, doare.
2. Da, bineinteles ca o sa curga sange laughing
3. In cazul in care te hotarasti sa-ti dai pierce in limba ar trebui sa rogi pe cineva cunoscut cu EXPERIENTA sa-ti dea, nu amatori care dau cu acul de cusut laughing. Pierce-ul in limba se da cu branula gri.
Dupa ce iti dai gaura limba ti se va umfla cateva zile, in acel timp nu ai voie sa bei lapte, alcool (ai voie alcool, dar te va ustura foarte tare ceea ce nu-ti recomand) si alte alimente pe care nu o sa ai voie sa le consumi pana ce limba nu se dezumfla.
Sper ca te-am ajutat, pentru mai multe indicatii intreaba un specialist!

1 răspuns:
| DaianMarian a răspuns:

1.nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, deloooooc
2.NUUUU... curge sperma...
3.incearca, cu o pioneza