| anonim_4396 a întrebat:

Pentru admitere la subofiteri de politie sau jandarmi la vizita medicala ii dezbraca de tot? Mai multi in acelasi timp sau pe rand? De fata doar cu asistenta sau de fata cu toti?

P.S. Intreb doar de curiozitate. Mai am putin si termin o facultate, nu am niciun interes sa dau admitere la jandarmi sau subofiteri. Diplomele lor nu sunt recunoscute in strainatate.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Ce aveti fratilor, toti cu tema asta?
Va dezbracati repede in fata fetelor, dar nu va dezbracati la o vizita medicala? Criticati parintii/bunicii pentru puditate, va considerati emancipati dar de fapt sunteti mai inapoiati ca ei. Corpul uman e acelasi. Arata la fel. Ati invatat sa faceti sex de la 13 ani, mai repede decat parintii/bunicii vostri, inainte de a invata anatomie sa stiti ce vi se intampla. Dar asta NU este emancipare. Dovedeste imaturitate. Fii barbat si accepta-ti corpul asa cum este. Da, te dezbraci de fata cu toti. Toti veti fi dezbracati in acelasi timp. De fata cu asistenta si medicul.

| anonim_4396 explică (pentru Vântulalb):

Ba in primul rand am scris foarte clar ca intreb de curiozitate, nu intreb pentru mine, nu dau eu admitere acolo. Mai citeste odata daca nu ai priceput.

Si in al doilea rand, nu ma baga pe mine in aceeasi oala cu alte persoane. Tu habar nu ai cine sunt eu. De unde pana unde imi scrii mie de sex la 13 ani si nu stiu ce?

Ultimele doua propozitii "Toti veti fi dezbracati in acelasi timp. De fata cu asistenta si medicul." erau arhisuficiente. Restul raspunsului tau e irelevant. Arata-mi unde am criticat eu batranii pentru puditate si unde am scris eu ca daca faci sex la 13 ani esti emancipat.

| anonim_4396 explică (pentru Vântulalb):

Si de ce imi spui tu mie "Fii barbat si accepta-ti corpul asa cum este."?

Tu realizezi ca habar nu ai cu cine vorbesti? Ti-am zis eu daca sunt barbat sau femeie? Cum imi zici tu sa fiu barbat, cand nu stii cu cine vorbesti?