| Nana30 a întrebat:

PENTRU FEMEI! Ce inseamna diagnosticul : Supravegherea unui dispozitiv contraceptiv intrauterin sterilet? Deci am sterilet sau nu? Mie mi-a spus ca mi-a scos steriletul...dar cel de sus este diagnosticul, sunt in ceata!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Păi tu nu știi când ai fost la ginecologie și ți-a fost îndepărtat steriletul?
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns:

Inapoi la ginecolog sa te lamuresti!