| ColorfulRainbow a întrebat:

Poate este aiurea ce o sa va zic dar eu asa vad lucrurile. Mi se pare ca partea stanga a fetei este altfel decat cea dreapta. Nu-mi place niciodata sa fac poze din partea stanga, ies mai urata la fata straight face. E aiurea.
Oare e de vina faptul ca dorm pe partea stanga?
Daca mi-as face masaj facial as rezolva ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara o poza as putea spune ca ti se pare tiewinking

Răspuns utilizator avertizat
| mona2012ro a răspuns:

E normal. Majoritatea oamenilor au fata asimetrica. Poti sa faci un test: iti faci o poza din fata, o deschizi intr-un program de editare de imagini si copiezi jumatatea stanga, oglindita, in locul celei drepte (ca sa obtii o fata din doua jumatati stangi). Faci la fel si pentru partea dreapta. Acelea vor fi "cele doua tu". Se zice ca fiecare emisfera cerebrala are influenta asupra jumatatii opuse a fetei. Adica: partea stanga de creier, care se ocupa cu calcule, cu stiinte exacte, influenteaza partea dreapta a fetei, iar emisfera dreapta (care e cu sentimente, simt artistic, creativitate) influenteaza partea stanga a fetei. Deci daca iti place mai mult sa-ti faci poza din dreapta, inseamna ca, cel mai probabil, esti buna la matematica si la rezolvat treburile "ca barbatii". happy Asa-i?