| xScUmS a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu simetria la nivelul fetei. In pozele de pe telefon (le intoare automat) mi se pare ca partea dreapta a fetei este mai mare. Cum as putea rezolva? Tin sa mentionez ca dorm pe o parte, nu pot adormi pe spate (o sa mai incerc, poate reusesc). Si daca tot asa, pe ce parte ar trebui sa dorm ca sa se rezolve, dreapta sau stanga? Dau funda

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu stiu cum sa iti spun, insa toata planeta are problema asta. Daca te uiti la poze cu vedete alcatuite din partea stanga/dreapta a fetei pusa in oglinda, te sperii sau incepi sa razi pentru ca nu arata deloc ca realitatea.

Te sfatuiesc sa nu iti mai cauta nod in papura acolo unde nu exista. Apoi, nici nu poti rezolva nimic daca schimbi pozitia de dormit.Gandeste-te ca de aceea exista industria operatiile estetice, altfel rezolvam toti acasa cu solutii de pe net.Nu asa functioneaza.

Ti se pare dubius cand poza este inversata deoarece creierul tau a vazut toata viata aceeasi imagine cu tine, in oglinda.

| Frank51 a răspuns:

Trebuie operație.

| Ka0ru a răspuns:

Poate inclusiv sa fie de la dinti, daca ai muscatura formata rau si stramba de la ei si te schimba toata fata dupa ea.