| RayKay95 a întrebat:

Pot intra la Academia de Politie Bucuresti si sa urmez pentru S.R.I daca am miopie de 1.25-1.50?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a face parte din SRI trebuie sa urmezi Academia de Informatii "Mihai Viteazul", nu Academia de Politie.
Se poate intra cu miopie de pana la 3 dioptrii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iei ceva droguri, te droghezi?

| supremxxxoxo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce concluzie tragi tu daca zic da sau nu,observ ca esti o minte de ``conserva``,punand bazele unui comportament optimist si diferit prin nevoia de a ma exprima diferit (aici pe TPU,cum am scris la intrebarea asta), deduci ca consum..., mda ce sa zic, vorbesti ce ai auzit si tu de pe la parinti, de pe la Traznitii de la Prima prin precizia ta

| supremxxxoxo a răspuns:

Intrati toti chiori, nu-i de ajuns ca toti garcea sunt buzz thander! Pana va baga unu in...

| anonim_4396 a răspuns (pentru supremxxxoxo):

Esti cumva tu OMUL PERFECT, perfectiunea? Sa inteleg ca tu nu ai nici cea mai mica, minuscula problema, atat esti de super-perfect. O zi buna perfectule!

| RayKay95 explică (pentru supremxxxoxo):

Auzi infect din lumea a 4-a ce esti, in realitate cred ca plangi la mami tau, ti-as zice mai multe, dar nu vreau sa-mi iau ban pentru un om cu gradinia facuta numa'.