| MrFunky2 a întrebat:

Pot sa port si ochelari si lentile de contact? Gen,sa port lentilele cand joc fotbal de exemplu, si in rest ochelari.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Da, normal ca poti.

| Deni98sa1998 a răspuns:

Se poate dar trebuie sa fi foarte atent cu lentilele pentru ca sunt foarte pretențioase (eu sunt purtatoare de lentile )