| anonim_4396 a întrebat:

PROPUNERI ŞI PĂRERI.
Salutare tuturor, am 17 ani şi vreau să-mi fac o operaţie de rinoplastie. (Ştiu că nu pot să fac acum, aştept 1 an.)
Vă las nişte poze cu mine mai jos. (puteţi să mă luaţi şi la mişto dacă n-aveţi ce face.)
VREAU SĂ-MI PROPUNEŢI UN MODEL DE NAS ÎN FUNCŢIE DE FAŢĂ.
FUNDĂ!

http://imageshack.com/a/img912/7017/MQdsOs.jpg
http://imageshack.com/a/img538/6379/9DSF0w.jpg

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca nasul tau are nevoie de modificare! Parea mea
Apoi cand vei ajunge la asa ceva tu impreuna cu medicul ve-ti alege un model.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie iti trebuie un tricou.

| Rahzy a răspuns:

Dupa parerea mea nu ai nevoie de operatie, nasul este ok. Si este foarte posibil ca dupa ce o faci sa nu iti placa cum arati pentru ca iti schimba fizionomia.

| andreeamita23 a răspuns:

Nasul tau n-are nimic