| YrlizEU a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie o dieta efricienta, cu efect rapid?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

Numa legume si fructe numa

| cuib a răspuns:

Presupunand ca vrei sa slbaesti pana de revelion, uita de tot ce ai in frigider si nu mai manca nimic, si o sa se vada pe cantar 1-2-3 kg, depinde cate ai acum happy

| YrlizEU explică (pentru cuib):

Am 50

| cuib a răspuns (pentru YrlizEU):

Daca nu esti foarte scunda, nu-ti mai da silinta sa slabesti, baietilor nu le plac anorexicile. Vorba baietilor " sa ai pe ce pune mana"winking. Totusi daca vrei sa devii piele si os incearca sa mananci mai multe fructe/legume mai putine spre deloc paine grasimi dulciuri si tot ce a facut mama ta de sarbatori, combina totul si cu o luna de sala unde sa faci banda( alergat ) bicicleta, putin piept si mai sunt acolo ceva aparate pentru picioare si fundwinking.

| cuib a răspuns:

Dupa ora la care ai raspuns tind sa cred ca nu mai ai 15 ani de mult, ce varsta si ce inaltime ai la cele 50 de kg?

| YrlizEU explică (pentru cuib):

Am 1 60metri si 13 ani