| syta a întrebat:

Puteti sa-mi ziceti si mie cum as putea sa imi creasca parul mai repede chiar nu stiu si chiar imi doresc asta (mersi multo)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Foloseste uleiul de ricin. E foarte bun, iti creste parul repede.:*
funda?batting eyelashes

| Liviu a răspuns:

LoL Cu bere?
Teai tzacanit?
In loc sa beau berea
Sa ma spal cu ea pe cap?
Asta e tarelaughing
Mie nu imi ajunge so beau si tu zici sa imi dau cu ea pe caplaughing
Si eu vreau sa imi creasca parul mare dar'
Nu dau cu bere in cap nici sa ma bati
laughing

| JuStKid a răspuns:

Ciao! o sa crezi ca e banal dar incearca sai tai varfetele cat mai des si spalate cat de des poti p cap! si de 2-3 ori spalate cu bere pe cap iar apoi clateste bine!