| ioana3432B a întrebat:

Reducere cornete nazale prin radiofrecvența:
Voi face aceasta operație curând și as vrea sa știu dacă exista persoane pe aici care au avut aceasta intervenție? Cum este vindecarea de după? Ce o sa urmeze? Am înțeles ca procesul de vindecare durează 3 luni apoi voi putea respira bine dar vreau sa știu ce o sa se întâmple in aceste 3 luni deoarece am avut atacuri de panica pentru ca nu puteam sa respir pe nas și am câțiva ani de când folosesc sprayuri nazale. Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că singura șansă de a afla un răspuns, este să intri intr-unul din saloanele spitalului, sectia ORL (cand sunt orele de vizită), si să intrebi printre cei internati, că poate intâlnesti pe cineva care a suferit aceeasi operatie.