PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Retete pentru sanii vostri, ca sa fie mai fermi!

http://www.unica.ro/detalii/articole/retete-naturiste-sa ni-fermi-8914.html

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Multumesc, din inima! Ce treaba ai tu cu sanii mei?!

PsihoSex
| PsihoSex explică:

Noktambuliusss, daca nu stiai, afla acum: Sanii Doamnelor si domnisoarelor nu sunt importanti numai pentru ele (adica marimea, forma, fermitatea si greutatea lor) cat mai ales pentru noi barbatii!

Studii serioase au relevat ca, privitul de catre noi a unor sani frumosi si zbenguielnici (dar mai si mangaiabili si sarutabili!) timp de cateva minute zilnic, ne prelungeste viata cu cativa ani!
Asa ca sa nu va mai mirati si "socati" de priviri admirative, dragi reprezentante ale "sexului Frumos"! ca si daca voi nu v-ati expune atat de "generos" decolteurile...

http://www.agenda.ro/......-mult.html

| DenisaAbdn a răspuns:

Multumim de informatii, sunt utile! As mai adauga o nutritie buna si o greutate, oarecum, constanta. Trebuie sa avem grija la aspect, dar si la sanatatea lor.

| rahelyta a răspuns:

E buna si pentru silicoane?laughing