PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Va plac dulciurile elaborate?!

http://www.unica.ro/......29187.html

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

E unul din motivele pentru care ador mancarea sanatoasa si bogata in vitamine.
Si, desi nu am avea nevoie, sa stii ca o sa incerc dulcele tau!
Multumesc!:)
Si, ca sa iti intorc serviciul, uite:
http://retete.acasa.ro/......52804.html
Desi,nu obisnuiesc sa iau retete de pe net, asta e una din mancarurile servite la noi in casa, preparat mai simplu totusi...

| darrio2007 a răspuns:

Numele tau spune totul.Nu.Nu am nevoie de asa ceva.

| PsihoSex explică (pentru darrio2007):

Deci esti copil/a! Daca dadeai un simplu search, aflai, ca este o ramura / specilitate foarte importanta din vastul ocean al Psihologiei! Puneti mana si cititi si cultivati-va si largiti-va orizontul! E fabulos de interesant, folositor, si mai ales, GRATUIT! Totul e sa vrei, sa fii constient/a, de imperativitatea Cunoasterii Realitatii!

| darrio2007 a răspuns (pentru PsihoSex):

Draga mea.Sunt de sex masculin. Daca nu stiai.Nu ai inteles ce am vrut sa spun prin raspunsul meu anterior.Stau inca bine la orgasm.Cel masculin.Aici era chestia.P.S.Nu sunt copil.Cred ca am copii de varsta ta.

| valentingb a răspuns:

Dulciurile de tot felul imi plac. Totusi, citesc linkul ala si ma gandesc ca poti sa mananci prajitura cu ghimbir pana dai in diabet si ti se cariaza dintii, ca daca nu ai cu ce sau cu cine, degeaba...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice dulce imi place. Dar nu cred ca are efect unde vrei tu. Poate doar la numarul de Kg.

| mamasiita a răspuns:

Imi place tot ce e dulce