| alinutza4a a întrebat:

S-a operat cineva la genunchi (de ruptura de ligament incrucisat) dar nu neaparat doar la genunchi. daca da dupa cat timp ai inceput sa alergi si daca ai voie sa alergi pe asfalt.multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| TicTacUser a răspuns:

Sa operat cineva de la mine din familie...si dupa o saapt si cateva zille poti incepe sa alergi.prima saptamana. o iei mai usor.apoi.pana te obisnuiesti. fundits?

| lobontsa a răspuns:

Cam dupa 5 luni poti alerga