| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.Am testiculele cam mari si de ce? Voi cam cum le aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Ai sărit de multe ori?

| dana85 a răspuns:

Exista explicatii de natura medicala, cum ar fi varicocel sau alte probleme, sau pur si simplu asta este conformatia ta si, crede-ma, poate fi privita ca un avantaj pentru tine, sunt femei care vor aprecia asta.

| GEORGE a răspuns:

Mai fa si tu un sex sau macar o labawinking laughing) si nu, nu fac misto de tine

| tensazangetsu a răspuns:

Cel mai bine consulteaza un medic sa fa-ti o laba timp de o saptamana si sa vezi daca se micsoreaza
p.s nute eau peste picior

| doggie a răspuns:

Poate ai hernie thinking ai consultat vreun medic?

| Cool_Richyzeu_1992 a răspuns:

Elibereaza energia sexuala din tine si o sa-ti treacawinking rolling on the floor sti la ce ma refer happy

| 22Stefan06 a răspuns:

Eu le am normale. Pentru a le micsora utilizeaza tehnica "Patul lui Procust"