| anonim_4396 a întrebat:

De cate ori ma masturbez mi se micsoreaza testiculele mai rau. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Prezidentul a răspuns:

N-ai nimic. Te-ai masturbat prea des, incearca sa renunti sau sa o faci mai rar. Daca consideri ca ai o problema viziteaza un doctor. Funda pls.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt oua.Se golesc la masturbare.

| Prezidentul a răspuns:

Este un semn rau, o sa iti dispara. Leaga-le de clanta si trage, ca sa iasa.

| enevasile92 a răspuns (pentru Prezidentul):

Vorbesc serios am ceva? Iti dau funda

| enevasile92 a răspuns (pentru Prezidentul):

Ok iti dau funda si testiculele o sa revina la normal?

| Prezidentul a răspuns (pentru enevasile92):

Da.

| Prezidentul a răspuns (pentru doctorandus):

Inteleg, dar ce-i prea mult strica.

| Prezidentul a răspuns (pentru enevasile92):

N-ai nimic. Te-ai masturbat prea des, incearca sa renunti sau sa o faci mai rar. Daca consideri ca ai o problema viziteaza un doctor. Funda pls.

| Hitback a răspuns:

Cel mai bun raspuns. Bravo tipule.