| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU.Ce exercitii ar trebui sa fac pentru indreptarea coloanei.(mentionez ca am avut un accident la spate mai de mult si uneori cand ma doare coloana incep sa respir greu)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| talidutza a răspuns:

Exercitiile la spalier sunt foarte bune pentru coloana, am avut o operatie de marire a piciorului si a trebuit sa fac si pentru coloana. Ti le recomand.