| pulivercs_8369 a întrebat:

Sall...Am 13 ani, si sunt baiat si mi-sau facut un fel de bile la sfarcuri,,, adica daca ating sfarcurile am ca niste bile inauntru,,., si chestia asta am vazut-o la mai multi baieti,, Funda + Vot

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabonne1982 a răspuns:

Este normal la varsta ta. Ceea ce ai tu se numeste Ginecomastie si este cauzata de modificarile hormonale de la pubertate si apar in urma nivelului scazut de testosteron.Asa ca nu te speria, ca vor trece de la sine

3 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Da. este ceva normal. asa are toata lumea.tongue

| VivianKorea a răspuns:

Esti fetita haha

| cosminlps a răspuns:

Da este ceva normal, toti o patim.