| laurentiu999 a întrebat:

am o problema, mi s-au intarit sfarcurile, simt ca sunt niste gloduri in sfarcuri, e ceva grav?
ps:sunt baiatcrying(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| meriuss a răspuns:

VAAIII CE NASPA AI SA DEVII, FEMEIE CINEVA O SA TE CALAREASCA SI O SA AI COPII, glumesc se cheama piatra la san(sau Ginecomastie), apare la o treime dintre baieti cu varsta intre 13-14 ani; poate aparea si la adulti, DACA apare la adulti e de naspa ca poti sa ai diferite boli; abuzul de droguri si alcool poate determina ginecomastia.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ai in jur de 13-14 ani sa stii ca esti la pubertate.Sunt niste transformari ale organismului tau.Toti barbatii am trecut prin asta.Devii barbat.

| XXy a răspuns:

In caz ca testosteronul are conversie mare spre estrogen, ar putea fi semnele ginecomastiei(putin probabil), daca la atingere dor fugi la endocrinologhappy Numai bine.

| Nadelica_Danut_Si_1982 a răspuns:

Trebuie sa stii sa canti melc melc cotobelc dar cu mana in pantaloni laughing

| brokegirl a răspuns (pentru Nadelica_Danut_Si_1982):

Si sa stai in cap tongue laughing

| ochiverzi91 a răspuns (pentru Nadelica_Danut_Si_1982):

HAHAAA cat am ras laughing tare asta!