| Skypee a întrebat:

Sall, am o crema pentru fata(cosuri)si pe ea scrie efect cicatrizant. Ce inseamna asta? adica o sa ramana cicatricie dupa ce dispar cosurile sau vindeca cicatricile lasate de cosuri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Prin actiunea sa reduce cicatricile ramase dupa stoarcerea cosurilor.Nu atinge mereu fata cu mainile murdare, nu mai stoarce eventualele cosuri. Bafta! Sanatate! Fundita?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vindeca cicatricile lasate de cosuri, rani, etc.

| OoBunnyoO a răspuns:

Cicatrizare inseamna ca ti le vindeca.

| minda23 a răspuns:

Vindeca raniile lasate de cosuri.

| Ioana300 a răspuns:

Vindeca cicatricile lasate dupa ce iti storci cosurile