| CreatzaBắ a întrebat:

Sall,
Am o nelamurire, ce sa fac cand ma doare f tare burta? uneori chiar daca mananc (sa zicem ca este din cauza ca este stomacul gol) tot asa tare ma doare. ce sa fac sa nu ma mai doara asa tare? plizz help! dau fundita celui mai bun raspunswinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

S-ar putea sa fie mai multe cauze, asa ca nu mai astepta si du-te la medicul de familie, care te va consulta si daca va fi nevoie te va trimite la un specialist. Sanatate!

| matraguna1 a răspuns:

Nu mai evita sa mergi la medic cand observi ca ai o problema de sanatate. El iti poate spune tot ce vrei sa stii.

| neynya_4078 a răspuns:

Trebuie sa consulti un medic neaparat. Poate fi un simplu disconfort sau sa fie intr-adevar o problema.Sanatate multa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci un ceai de musetel, da roadewinking si sanatate!happy

| iomisa a răspuns:

Incearca omeran, am avut si eu dureri din astea si am luat omeran, acum nu ma mai doare.