| PowerKoko a întrebat:

Salut, am o problema, nu stiu cum o pot rezolva, vara ma ia somnul devreme, pe la 11-12 si iarna ma ia somnul mai tarziu pe la 2-3, stiti cum pot rezolva problema? Toata ziua stau pe subway surf pana la 7 seara, seara de la 7 ma mai relaxez putin pe Facebook, Instagram dar ma ia somnul de la pastile.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Buna,
Ce pastile?
Daca ai vreun tratament psihiatric, acela iti cam dereglează viata din pacate.
Daca ai somnifere date de medic si te ajută, ia le cum ti a spus acesta.
Poate am inteles eu gresit, te rog sa ma corectezi.

| Standt a răspuns:

La 11-12 dimineata sau seara? Daca e seara NU e devreme deloc. Din contra.

| Mihai0101 a răspuns:

Depinde si de pastile ti-a fost schimbat tratamentul in ultima vreme?