| pitbullbulterier a întrebat:

Sall,as avea si eu nevoie de un program de lucru pentru bicepsi,abdomen si piept. Vreau sa-mi spuneti cate serii sa fac, cate repetari si de cate ori pe saptamana sa lucrez la aceste grupe. Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ChrisWild a răspuns:

Salut,sti ca pe langa program iti trebuie si alimentatie bogata in proteine.Iti sugerez sa lucrezi pe grume cum ar fi luni biceps cu piept, miercuri triceps cu spate iar vineri abdomene si picioare iar ca exercitii depinde de ce ai la dispozitie nu stiu daca esti la sala ai multe daca esti acasa si doar gantere lucrezi cu ele bicepsul, tricepsul, pieptul si spatele la astea 4 faci 4-5 repetari de cate 10-15 ridicari, abdomene faci 5 serii de cate 30 de abdomene iar la picioare alergi, sau folosesti aparatele pe care le ai.Bafta